Zdokonaľme spolu INTERNETOVÚ ŠKOLU (2 topics)

Vážení užívatelia INTERNETOVEJ ŠKOLY,
pokúsme sa spolu zrealizovať víziu lepšieho, kvalitnejšieho a efektívnejšieho učenia... Prispejte svojimi názormi, myšlienkami, nápadmi a postrehmi, ako vylepšiť INTERNETOVÚ ŠKOLU tak, aby sa stala prínosom nielen pre učiteľov, ale aby priniesla nové možnosti a funkcie hlavne žiakom. Zaujímavé a prínosné nápady sa pokúsime technicky zrealizovať tak, aby boli dostupné všetkým užívateľom našej vzácnej INTERNETOVEJ ŠKOLY.
Category

Obsahová stránka (No topics)

Všetky nápady a pripomienky týkajúce sa obsahovej stránky vkladajte prosím do tejto kategórie.
No topics
Všetky nápady a pripomienky týkajúce sa technickej stránky a prevádzky Internetovej školy vkladajte prosím do tejto kategórie.
Internetová škola na Facebooku
by rene.klauco
4 years 2 months ago
V prípade, ak Vám v diskusnej poradni Internetovej školy chýba vhodná kategória, napíšte nám a my ju vytvoríme.
No topics

Vážení užívatelia INTERNETOVEJ ŠKOLY,