Topic-icon etika

• Offline
  • Učiteľ začiatočník
8 years 5 months ago #60 by tomaspipis

Prosím poraďte mi, či plánujete založiť aj internetovú linku dovery a detskej istoty pre ZŠ, aby sa na Vás mohli obracať aj deti s rôznymi otázkami? Ďakujem Tomáš.

Please Prihlásiť to join the conversation.

• admin
  • admin's Avatar
  • Visitor
8 years 5 months ago #61 by admin

Dobrý deň,

ďakujeme za výborný nápad a naši pracovníci sa s Vašou požiadavkou už zaoberajú. Z našej strany je základnou myšlienkou zabezpečiť pre Vás - žiaka jednoduchú a hlavne bezpečnú komunikáciu tak, aby ste sa na naše stránky vracali vždy radi a našli na nich všetko, čo potrebujete.

Momentálne môžete využiť linku detskej istoty na www.pokec.sk od 17:00 do 21:00, alebo na bezplatnom telefónnom čísle 0800 500 500, alebo linku dôvery na 0800 117878.

Veľmi pekne Vám ďakujeme za cenné návrhy, tešíme sa a veľmi radi uvítame, ak s nami budete spolupracovať aj naďalej a pomáhať nám na zdokonalení Internetovej školy. V prípade, ak nájdete akúkoľvek nefunkčnú časť na našich stránkach, prípadne budete mať nápad, ako niečo zdokonaliť, pridať, upraviť, alebo zmeniť, kedykoľvek nás kontaktujte.

S pozdravom, Administrátor Internetovej školy,
Mgr. René Klaučo.

Please Prihlásiť to join the conversation.