Vaša obľúbená INTERNETOVÁ ŠKOLA (22 topics)

Všetky otázky, diskusie, názory, pripomienky a reakcie k Vášmu obľúbenému systému Internetová škola vkladajte prosím do tejto sekcie. Všetky Vaše pripomienky bude mať k dispozícii Administrátor systému, ktorý sa nimi bude zaoberať.
Category
Všetky otázky a odpovede súvisiace s prácou, hodnotením a problémami pri práci učiteľa smerujte do tejto kategórie.
Anglický jazyk ako druhý cudzí jazyk
by gabiciatko
8 years 11 months ago
Vážení užívatelia INTERNETOVEJ ŠKOLY,
pokúsme sa spolu zrealizovať víziu lepšieho, kvalitnejšieho a efektívnejšieho učenia... Prispejte svojimi názormi, myšlienkami, nápadmi a postrehmi, ako vylepšiť INTERNETOVÚ ŠKOLU tak, aby sa stala prínosom nielen pre učiteľov, ale aby priniesla nové možnosti a funkcie hlavne žiakom. Zaujímavé a prínosné nápady sa pokúsime technicky zrealizovať tak, aby boli dostupné všetkým užívateľom našej vzácnej INTERNETOVEJ ŠKOLY.
Internetová škola na Facebooku
by rene.klauco
4 years 1 month ago
Do tejto kategórie prosím vkladajte príspevky, ktoré obsahovo nevyhovujú žiadnej, z uvedených kategórií.
Re: Novoročný príhovor prezidenta SR 2013
by admin
6 years 7 months ago
V tejto kategórii môžete nájsť diskusie k jadnotlivým článkom uvedeným na webstránke Internetovej školy.
No topics