Softvér, hardvér a didaktická technika (6 topics)

Všetky otázky a odpovede týkajúce sa softvéru, hardvéru a didaktických pomôcok vkladajte prosím do príslušných kategórií tejto sekcie. Táto kategória je spoločná pre základné aj stredné školy, preto v nej budete môcť nájsť množstvo diskusií k rôznemu softvéru.
Category

Softvér (No topics)

Softvér používaný učiteľmi a žiakmi v školách.

Hardvér (No topics)

Hardvér používaný učiteľmi a žiakmi v školách.
No topics
Učebné pomôcky a didaktická technika používaná učiteľmi a žiakmi v školách.

Programovanie (2 topics)

Diskusie k programovaniu na základných a stredných školách.
Jak psát web
7 years 6 months ago

Linux (1 topics)

Všetky otázky týkajúce sa operačného systému Linux a jeho aplikácií prosím vkladajte do tejto kategórie.
Linux Edubuntu
7 years 6 months ago

Windows (3 topics)

Všetky otázky k problematike operačného systému Windows smerujte prosím do tejto kategórie.
Re: Obnova súborov po ich vymazaní
7 years 5 months ago
Všetky témy súvisiace s nastavením lokálnej siete, wifi, internetom a pod. zakladajte a vyhľadávajte prosím v tejto kategórii.